Naše deti navštevujú lezecké krúžky a tréningy organizované lezeckou stenou OUTDOORPARK Prešov. Tam sa vyškolení inštruktori a tréneri OUTDOORPARKU už dlhoročne venujú profesionálnemu rozvoju deti a mládeže. Pravidelne sa s deťmi zúčastňujú na slovenskom pohári detí a mládeže, či rôznych lezeckých pretekoch po celom Slovenku. Pomáhame im s oraganizáciou vlastných pretekov, na ktorých majú deti z nášho klubu zvýhodnené štartovné. Okrem toho organizujeme pre deti aj rôzne lezecké aktivity v podobe výjazdov na skaly, pomáhame aj s organizáciou lezeckého kempu počas leta.

U nás deti nerozvíjajú len svoje pohybové zdatnosti, ale naučia sa aj sebadisciplíne a sústredeniu, kritickému mysleniu, zlepšujú svoje rozhodovacie schopnosti, naučia sa odvahe a prekonávaniu zložitých situácii, a hlavne sa poriadne zabavia.

Úplnou prioritou je pre nás bezpečnosť, preto sa nemusíte o svoje deti obávať. Pracovať s nimi budú profesionálne vyškolení inštruktori a trenéri, ktorí ich naučia ako sa správne istiť, ako zvládať rizikové situácie, no hlavne ako liezť bezpečne.

Všetky bližšie informácie týkajúce sa lezeckých kŕužkov a tréningov organizovaných lezeckou stenou OUTDOORPARK nájdete TU.

Kontakt: kruzkyboulder@outdoorpark.sk